Субота, 15 Червня, 2024

На Житомирщині з 12 березня припиняє роботу громадський транспорт

Житомирщина знаходиться в червоній зоні. Стало відомо, що вже завтра, з 12 березня у Житомирській області припинять курсувати рейсові автобуси на приміські, міжміські, а також внутрішньообласні маршрути. Деталями поділиться Житомир Майбутнього.

Заборона регулярних та нерегулярних перевезень

Валерій Ясинецький, начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту Регіонального розвитку Житомирської ОДА підтвердив, що одним з обмежень в червоній зоні є заборона регулярних та нерегулярних перевезень. Національна поліція буде контролювати дотримання карантинних обмежень.

Він додав, що будуть організовані підвезення працівників до об’єктів критичної інфраструктури. Заборони діятимуть до того періоду, поки Житомирська область знаходитиметься в червоній зоні.

Робота громадського транспорту

Житомирян цікавить робота громадського транспорту, але в пресслужбі міської ради повідомили, що інформацію нададуть пізніше.

Нагадаємо, на засіданні з ТЕБ та НС, котре проходило 10 березня, роботу громадського транспорту у Житомирі залишили без змін.

Червона зона

У червоній зоні, окрім Житомирської області, знаходиться також Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області.

В Закарпатській області з 8 березня припинена робота громадського транспорту. Про це містян повідомив міський голова Богдан Андріїв. Він додав про потребу в регулярних спеціальних перевезеннях працівників установ, підприємств, організації. Важливим є перевезення учнів початкових класів.

В Івано-Франківській області громадський транспорт з 26 лютого працює в режимі спецперевезень. В транспорт пускають лише тих пасажирів, котрі мають довідки з місця роботи. Такою інформацією поділився начальник управління транспорту Андрій Гітлюк.

В Чернівецькій області роботу громадського транспорту призупинено на вимогу правоохоронців. Перевізників штрафували та складали адмінпротоколи.

Тож поки лише в Житомирській області, попри червону зону, громадський транспорт працює у звичному режимі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.