Четвер, 18 Квітня, 2024

Цьогоріч на організацію новорічних свят у Житомирі витратять понад 400 тис. грн

Минулого року послуги з організації новорічних та різдвяних свят коштували 290 тис. грн. Цього року Управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на проведення свят з очікуваною вартістю 438 тис. грн. У технічному завданні передбачені: відкриття Головної ялинки, експрес привітання по місту, новорічний святковий трамвай, фотозони, декорування, аніматори, мінівистави в мікрорайонах, вокальні вітання та святкові заходи у селі Вереси. Далі на zhytomyr-future.

Головна ялинка

Живу ялинку на Михайлівській прикрасять до 18 грудня, а офіційне відкриття відбудеться вже 19 грудня 2021 року. Урочистості триватимуть з 18:00 до 20:00 або з 17:00 до 19:00. Поблизу ялинки встановлять подіум «Місток», а по всій Михайлівській розмістять інформаційні вказівники з локаціями об’єктів та маршрутами.

Фотозони, декорування та аніматори

19 грудня ялинками, вогниками, іграшками та різдвяним вінком прикрасять вхід до Житомирської міської ради, а також розпочнуть декорування балконів: «Музичної школи імені Б. Лятошинського», міської ради, «Будинку Трибеля» та школи хореографічного мистецтва «Сонечко». Для декору використають штучну хвою, різнокольорові вогники, різдвяні черевики, срібні та золоті іграшки, а вже 25 грудня на балконах працюватимуть аніматори.

Фотозона «Ретро-автомобіль» діятиме з 19 грудня. Декор: ретро-автомобіль, різдвяний віночок, різнокольорові вогники, новорічна ялинка та декоративні подарунки.

Фотозона біля фонтанів діятиме з 19 грудня. Декор: живі ялинки в горщиках з вогниками, фігура Санта Клауса, що сидить у кріслі за столом, а також поштова скринька для новорічних листів від дітей.

Фотозона «Вертеп» з аніматорами: три Волхва, Марія та Іосиф, діятиме 24-25 грудня. Декор: іграшкова дитина в яслах, глечики, бочки, ліхтарі, мішки та гарбузи.

Паровозик та трамвай

19 грудня центральними вулицями міста їздитиме різдвяний паровозик з виступами десяти казкових героїв. З 25 по 31 грудня містом курсуватиме святковий трамвай, котрий також прикрасять гірляндами, вогниками та подарунками. На трамвай прикріплять різдвяний вінок, черевики з фетру та новорічну шапку.

Мінівистави та вокальні вітання

25 грудня на мікрорайонах міста відбудуться мінівистави з Сантою та казковими героями. Кожна вистава триватиме близько 20 хвилин. Окрім того, з 17:30 до 18:30 професійні вокальні групи з 5-7 артистів у новорічних костюмах, рухатимуться пішки та виконуватимуть різдвяні пісні. Загалом буде п’ять маршрутів:

  • Дім української культури, майдан Перемоги, Київська, Михайлівська;
  • Ляльковий театр, Пушкінська, Старий Бульвар, вул. Небесної сотні, Лятошинського;
  • Ляльковий театр, Київська, Житній ринок, Хлібна, вул. Небесної сотні, Михайлівська;
  • Дім української культури, Довженко, Ріхтера, Старий бульвар, Дім української культури;
  • Майдан Корольова, Мала Бердичівська, Телецентр, кінотеатр «Україна», кінотеатр «Жовтень».

Село Вереси

24 грудня для дітей проводитимуть майстер-класи, встановлять тематичну новорічну фотозону з аніматорами в новорічних костюмах. Під час проведення новорічних та різдвяних конкурсів дітей та дорослих забезпечать подарунками (від 100 шт.).

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.