Середа, 22 Травня, 2024

Польське місто Явор прийняло делегацію з Бердичева

Не так давно, у жовтні, Бердичів приймав у себе гостей із польського міста Явор. Тоді представниками обох сторін був підписаний Меморандум, який підкреслив дружбу та співпрацю між містами, обмін досвідом та культурними традиціями. Більше на сайті zhytomyr-future.com.ua.

Днями делегати із Бердичева на чолі з головою відвідали Польщу із зворотним візитом.

Виконуючи положення Меморандуму, очільники міст обмінювалися досвідом управління справами, ведення стратегії розвитку туристичного та культурного напрямків.

На своїй сторінці у facebook бурмістр Явора Еміліан Бера писав, що він з колегами надзвичайно раді приймати гостей із Бердичева. Наші, видно, були не менш задоволені. 

meruPolshchi3
meruPolshchi1
meruPolshchi7

Сергій Орлюк до міста дружби та співпраці завітав не сам, а із своїми помічниками: Оленою Петрівською, яка займає посаду заступника голови міськради з гуманітарних питань, радником Артуром Іваненком, підприємцем Юрієм Ніколаєнком, головним спеціалістом, який виявляє, протидіє та запобігає проявам корупції Василем Толочком, Ларисою Котнюк, що керує справами виконавчого комітету, Аллою Садковською, яка представляє Бердичівський Палац культури.

Явор та Бердичів об’єдналися разом ще й навколо чудової події – відзначення праці волонтерів. Польським волонтерам в бальній залі Європейського молодіжного центру вручали різноманітні подарунки та висловлювали вдячність за їх діяльність.

meruPolshchi6

У Польщі волонтерів шанують і поважають. З кожним подарунком обов’язково мав бути образ Пресвятої Богородиці, покровительки матерів, волонтерів, медиків.

meruPolshchi11

Солодкі слова заїдали солодким подарунком, який одночасно розділяли в одну руку представники двох міст різних держав.

Післясмак візиту має добрі спогади, прикріплені також прогулянками по визначних місцях Явора.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.