Середа, 22 Травня, 2024

У Житомирі зафіксована “вдосконалена” форма шахрайства – вплив на суддю


На сайті Вищої Ради Правосуддя оприлюднене повідомлення від судді Богунського районного суду м. Житомира Галини Панченко про втручання у її діяльність. Більше на сайті zhytomyr-future.com.ua.

У тексті повідомлення йдеться про те, що у провадженні судді перебувала справа про притягнення до адміністративної відповідальності житомирянина за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. 

Слухання справи, призначене на 27 жовтня на 9год.15 хв., відбулося без участі особи, яка притягається, бо від неї судом отримано клопотання про визнання вини та про подальший розгляд справи за її відсутності. Відтак, Галина Панченко виносить Постанову про визнання особи винною у скоєнні адміністративного правопорушення, накладає штраф розміром 17000 гривень та позбавляє права керувати транспортним засобом на 1 рік. 

Того ж дня, до зали судових засідань прийшли чоловік щодо якого винесли Постанову про накладення адмінштрафу та його дружина.

Вони повідомили, що мають Постанову суду за підписом Галини Панченко про закриття провадження у справі.

Шахраї діють через телеграм

З розповіді ошуканих громадян стало відомо, що до них через телеграм-канал звернулась особа, яка представилась працівником суду. Вона повідомила, що може вплинути на суддю і зробити так, щоб чоловіка, який керував авто у стані сп’яніння, не було покарано. За свою послугу особа назвала ціну у десять тисяч гривень. Суму коштів було перераховано на електронний гаманець. Після оплати особа надіслала Постанову про закриття провадження у справі за підписом судді та печаткою суду.

Всі контакти особи були приховані, а згодом заблоковані. 

За фактом втручання у роботу суду суддею підготовлено відповідне звернення до Вищої Ради правосуддя та до Генеральної прокуратури. З текстом заяви можна ознайомитись тут

Подібні дії є неприпустимими та підривають незалежність судової влади. Також негативно впливають на авторитет правосуддя. Про це, серед іншого, зазначала у повідомленні суддя Богунського районного суду.  

Відтак, в Житомирі зафіксований дещо незвичний, удосконалений  вид шахрайства. За фактом ведуться оперативні дії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.