Середа, 22 Травня, 2024

З Житомира до Львова та Харкова: як курсують потяги та працює вокзал

З 13 листопада Укрзалізниця знову відкрила маршрут для пасажирських поїздів “Львів – Бахмут”, який проходить через Житомира. Потяг працює за маршрутом один раз на три дні. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

На житомирському вокзалі багато людей, тому що сьогодні тут пройде потяг “Львів – Бахмут”. Житомирянка Тетяна розповідає, що їй потрібно їхати на Волинь, додому. Цим потягом вона поїде вже вдруге. Говорить, що раніше, під час початку карантину, прямого потягу не було. Їй треба було дістатись Ковеля, а з Житомира прямий поїзд закрили, тому жінка була змушена спочатку їхати в Коростень, а вже звідти – до Ковеля. Жінка каже, що в плацкарті з чотирьох полок дозволяли займати лише дві, а також міряли температуру та дивились, щоб всі були в масках. 

А житомирянка Людмила каже, що їй потрібно в Коростень. Теж їде вдруге цим потягом з дотриманням дистанції та карантинних вимог. Останнього разу в поїзді було мало людей та всі були в захисних маска, за цим слідкують провідники. Людмила каже, що це правильно, що всі дотримуються карантину, бо всім треба думати про здоров’я себе та оточуючих. 

Квиток з Житомира до Львову вартує від 203,77 до 1083,03 гривень, а з Житомира до Харкова – від 206,82 до 1192,52 гривень. Ціна залежить від класу вагонів. З житомирського вокзалу як і раніше можна за допомогою потягу потрапити в Коростень, Вінницю, Фастів, Новоград-Волинський. Приміщення вокзалу не функціонує, працюють лише каси зовні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.