Четвер, 9 Травня, 2024

Телевізори Vinga

Чимало молодих людей загалом рахують, що телевізор – небезпечна річ! З часів своєї буремної молодості просвічена українська спільнота вважала телевізор розплідником недостовірної інформації та машиною, яка транслює церковні думки та ідеї, перетворюючи людей на “зомбі”. Це досі простежується не тільки в Україні та Росії, а й в будь-якій цивілізованій країні, де існують пропагандистські канали. Але, врешті-решт, йде розмова про деякі телевізійні програми, які ніколи не змінюються, а от щодо самих телевізорів – то тут протилежність, оскільки телевізори постійно модернізуються. 

Так, саме модернізуються, оскільки їх видів вже найрізноманітніша кількість. Дійшло навіть до того, що вони змінюють навіть форму: кубоподібним телевізорам з кінескопами на зміну прийшли тонкі та більш функціональні плазмові телевізори, які за сучасним функціоналом ледь не нагадують велетенські планшетні комп’ютери! Одними з таких є українські телевізори Vinga, які нічим не поступаються японським “Sony” та “Sharp”, південнокорейським “LG” та “Самсунг” чи фінським “Нокіа”, які почали повертатися з прекрасних 2000-х. Показати всі перспективи та нюанси перечисленої техніки, допоможе ITBox.ua.

Трохи про…

Слоган компанії Vinga – висока якість продукції. І це не тільки красиві слова, адже у виробництві використовуються надійні матеріали і стабільно функціонуючі світові технології. Це і забезпечує тривалий термін експлуатації телевізорів. Завдяки дизайнерським геометричним пропорціям, телевізор чудово впишеться в інтер’єр приміщення, і не займатиме багато місця. Завдяки вбудованому функціоналу, такі телевізори стають оптимальним варіантом для телепереглядів, мультимедіа та для використання консолей Xbox та Playstation. До того ж, цінова політика всього асортименту виробника виглядає абсолютно доступною навіть для пересічних українських споживачів.

Поговоримо трохи про види таких телевізорів. Загалом їх три:

  • HD з роздільною здатністю екрану (РЗЕ) 1366х768;
  • FullHD (1920х1080);
  • 4К (3840х2160).

Ці характеристики відповідають за якість передаваємої на екран картинки. Стабільний, як швейцарський годинник, HD, наприклад, підходить для телевізорів з маленькою діагоналлю, тоді як народним вибором опинився FullHD, за безперебійну роботу деталізації високого рівня. Ну й 4K, або UltraHD наразі не в пріоритеті, але на нього теж є попит, хоча й мультимедійного контенту для цього режиму не так вже й багато. 

Великий/малий

Іншою ключовою позицією при виборі такого телевізора є його діагональ. Вся справа в тому, що це також варто враховувати в тому випадку, в якій частині житла буде розміщений телевізор. При неправильному розрахунку, або взагалі зневазі цих правил, він просто не поміститься в потрібному місці! Для цього й існують діагоналі, від 24 дюймів до 65. Так, наприклад, моделі з останньою діагоналлю можуть розміщуватися лише у великих приміщеннях, або вітальнях, тоді як телевізори з 24 дюймами через невеликі розміри, можуть легко розміститися на кухні.

Також в таких телевізорах передбачено встановлені роз’єми HDMI та USB , які забезпечують просте й швидке підключення будь-яких інформаційних носіїв, починаючи від флеш-накопичувачів, до ПК та зовнішніх жорстких дисків. Це дозволить вам насолоджуватися улюбленим контентом у сучасному форматі в будь-який час. Спеціалізовані роз’єми для аудіо гарнітури та звукових систем також присутні на кожному телевізорі. А встановити його можна або на підставці, яка йде в комплектації, або повісити на кронштейнах VESA.

Переходьте за посиланням, та оберіть свій Vinga. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.