Субота, 20 Квітня, 2024

Через локдаун Житомир вчасно не отримає нові тролейбуси

Житомир замовив у білоруського виробника 50 тролейбусів. Остання партія з них приїде в місто в 2021 році. Затримка виникла через локдаун у тих країнах, де виготовляються тролейбусні запчастини. Про це проінформував  мер Житомира Сергій Сухомлин.

Далі розкаже zhytomyr-future.com.ua” з посиланням на Укрінформ

Житомирський мер повідомив, що за умовами тендера було 49 тролейбусів, але за рахунок економії додатково була підписана угода про ще одни тролейбус та запасні частини на решту суми. На сьогоднішній день, в Житомир прибули 27 тролейбусів. 23 листопада очікували на партію ще 11 одиниць техніки, але через те, що європейські підприємства з постачання запчастин не працюють, білоруська сторона відтермінувала поставку на першу половину грудня. Після цієї партії в Житомирі буде разом 38 тролейбусів. І останні мають приїхати в місто на початку 2021 року. 

За словами Сухомлина, мости та комплектуючі для тролейбусів виготовляються в Німеччині, де через повний локдаун не працювали підприємства протягом кількох місяців. 

Зазначимо, що перші тролейбуси з Білорусі в Житомир приїхала 30 червня. Базується тролейбусне виробництво на білоруському підприємстві “Белкомунмаш”, зборка техніки відбувається у Луцьку. 

Нагадаємо, що Житомир у минулому році підписав грантову угоду з ЄБРР на кредит на десять мільйонів євро для того, щоб придбати нові тролейбуси. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.