Субота, 20 Квітня, 2024

Куди зник житомирський ведучий Сергій Сорока? Або історія ведучого каналу “СОЮЗ-ТВ”

Людство настільки звикло до телебачення, що вже сьогодні воно зайняло вагоме місце в побуті спільноти. Якщо раніше було складно знайти домівку, де є телевізор, то нині складно знайти кімнату без телевізора. Попри те, що сучасні розумні телевізори дають можливість переглядати відео з різних застосунків без реклами, все ж є в світі особистості, які продовжують дивитися улюблені телеканали і слухати ведучих, які для них стали невід’ємним елементом життя. Далі на zhytomyr-future.

Відомо, що існують непосидючі ведучі, які бігають з одного каналу на інший, а є й ті, які стали символами каналу. Погодьтеся, дивлячись на Аллу Мазур одразу на думку спадає канал “1+1”, а пан Микола назавжди асоціюватиметься з каналом “ICTV”. А його фраза: “Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди” розібрана на цитати. Житомирське телебачення, а саме канал “СОЮЗ-ТВ” теж має свій символ, якого на вулиці важко не помітити, щоправда, відносно нещодавно, в 2015-х роках цей джентльмен зник з екранів каналу.

Сергій Сорока

Народився, як то не парадоксально, не в Житомирі, а в Вінниці 25 січня 1954 року. Тож на зламі тисячоліть пан Сергій прийшов на телебачення Житомира з абсолютно сформованим баченням життя і своєї професії. Прославився завдяки своїй праці на каналі “СОЮЗ-ТВ” і, як він сам то називав: “театром абсурду”, що нерідко призводило до скандальних ефірів, що так манять глядачів.

Цікаво, що пан Сергій став свідком і учасником зйомок картини “Рижик”, який знімали в 60-х роках в Житомирі. Не дивно, що в студентські роки юнак, маючи неабияку харизму, брав участь в легендарній грі КВК і не дивно, що ігри з його участю проходили з аншлагом і місця в залі були заброньовані ще за шість годин. Та переберемося до студії каналу “СОЮЗ-ТВ”, яка знаходиться в районі Панчішної фабрики.

Медіа життя

Попри те, що своєї найбільшої слави Сергій зазнав саме на цьому телеканалі, все ж свій видатний шлях розпочав на телеканалі “Еридан-TV”, що свого часу діяв в Житомирі, а згодом перебрався на “СОЮЗ-ТВ”.

Тут з 2002 по 2010 роки пан Сергій зайняв вагоме місце і не лише в житті каналу, а й міста. Його ефіри в різних проектах завжди виділялися, здебільшого завдяки харизмі, вищезгаданому “театру абсурду” і рисі характеру, яку важко описати одним словом. Як у журналіста, в пана Сергія була родзинка, вміти бачити те, що не бачать інші і вміло натискати на больові точки у всіх своїх проектах. Як відомо, коли комусь щось болить, в підсумку ображений може завдати удару в відповідь. Подейкують, що численні легенди про, нібито “вендетту”, відносно телеканалу і самого ведучого, стали причиною його зникнення з екранів телевізорів. 

Що ж стосується самого телеканалу, то засновано його було в 90-х роках минулого століття і стереотипно він завжди був молодшим братом каналу “Житомир”. Містяни завжди відгукувалися про контент каналу, як про прісний, але пану Сергію вдавалося ту одноманітність розбавляти солодко-пряними ефірами. Та в 2010 році ведучий розпрощався з “СОЮЗ-ТВ” і продовжив свій шлях на каналі “Тоніс”. Першим проектом на новому місці роботи для ведучого стала передача “Сорока вибирає мера”, та, як відомо розкривати карти в політиці не завжди всім на руку, хоча й глядачу така страва завжди до смаку.

У 2015 році пан Сергій назавжди зник з екранів житомирського телебачення, але його шлях зрештою назавжди буде асоціюватися з телеканалом “СОЮЗ-ТВ”, адже останнє місце роботи ведучого особливих дивідендів пану Сороці не принесло.

Зрідка легендарного ведучого можна зустріти на вулицях Житомира і, якщо прискіпливо спостерігати за реакцією містян, його пізнають. Даний факт красномовно говорить про те, що свого часу він залишив вагомий слід в ефірній сітці каналу “СОЮЗ-ТВ”, а ще більше в пам’яті вдячних земляків, які його точно не забули.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.