Четвер, 18 Квітня, 2024

У Мирополі, що на Житомирщині, почали будівництво нового очисного колектору

Така споруда дуже потрібна селищу. Зі слів голови Миропольської громади Світлани Власюк, старі системи очищення стічних вод вже не справляються зі своїм призначенням. Тому, спільно із жителями Мирополя, було прийнято рішення збудувати модернізований, сучасний колектор, який би повністю задовольнив потреби містян з очищення води. Жителі навіть погодилися частково компенсувати вартість монтажних робіт за власний кошт. Сума компенсації має скласти 20% від загальної вартості робіт. Далі на zhytomyr-future.

Першоетапно мільйон гривень вже зібрано з громади, а три надійшли з обласного бюджету. 

Відтак будівництво розпочалося. Робітники вже майже закінчують підготовчий етап з розчищення та бетонування основи. Надалі перейдуть до армування стін і заливки перегородок споруди. Будівництво передбачене на два роки. Прогнозована вартість – 12 мільйонів гривень. 

Місце будівництва вибрано не випадково поблизу старих споруд. Таким чином буде простіше запустити систему, коли та набуде стану готовності. Заступник голови громади з комунальних питань Віктор Стельмах позитивно коментував початок робіт над новим колектором. 

Всі задоволені, що зрушили з мертвої точки, інакше стоки Мирополя понеслись би на хвилях Случа. Цього не можна допустити. Навчені гірким досвідом Житомира, миропільці прагнуть попередити техногенну катастрофу. Не жалкують навіть своїх “кревних”. Розуміють, що застаріле обладнання треба міняти. Згуртувавшись, влада і люди зроблять справу набагато швидше. 

І нехай це буде позитивним досвідом для всіх. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.