Субота, 20 Квітня, 2024

У Житомирі нова партія тролейбусів виходить на лінію

Вже сьогодні, 11 вересня, нові тролейбуси виходять на всі маршрути. Детальніше про подію розповість Житомир Майбутнього.

Поповнення від «Белкомунмаш»

В КП «Житомирського трамвайно-тролейбусному управлінні» поповнення, адже Житомир отримав другу партію тролейбусів в розмірі 11 штук від білоруського виробника. Заступник міського голови Олександр Шевчук зазначає, що нові тролейбуси пройшли в повному обсязі ТО, вони є застрахованими. На нових тролейбусах встановлена система АСОП, валідатори для безготівкового розрахунку.

З 11 вересня житомиряни зможуть оцінити збільшення громадського транспорту, адже на маршрути вийдуть вже 16 тролейбусів. Приблизно однакову кількість тролейбусів запустять задля того, щоб ні один з районів міста не був привілейованим. Це поповнення на таких маршрутах: №1, 2, 3, 4, 15.

Наступна партія прибуде за попередніми даними в середині жовтня.

Заміна старих тролейбусів

Олександр Шевчук зазначає, що частково нові тролейбуси замінять старий рухомий склад. Кількість громадського транспорту поступово буде нарощуватися.

Наразі житомиряни відчувають складнощі в проїзді громадським транспортом, адже через ремонтні роботи закрита вулиця Велика Бердичівська. Частими є проблеми в’їзду-виїзду з району Крошні та Польової. Олександр Шевчук зазначив, що від 11 вересня буде збільшено кількість тролейбусів мікрорайону Крошні на 4 одиниці, а мікрорайону Польової на 2 одиниці.

Нагадаємо, що карантинні обмеження тривають, тому містянам не варто забувати про засоби індивідуального захисту, соціальну дистанцію та обмежену кількість пасажирів в громадському транспорті. Заступник міського голови наполегливо просить пільгових категорій населення утриматися від поїздок в години пік.

Водії нових тролейбусів

Сергій Корнічук зазначає, що водії нової партії тролейбусів вже пройшли навчання. Ті водії, котрі вже мають чималий стаж роботи, практичний досвід, передають знання молодим спеціалістам. Варто відмітити також, що представники з білоруського заводу «Белкомунмаш» приїжджали до Житомира. Заступник начальника депо з експлуатації розповідає, що здійснювалося навчання, вивчення бази нового тролейбуса.

Водії не утримуються від коментарів, вони щиро радіють оновленню тролейбусного парку міста. Так, за їх словами, буде набагато легше працювати, комфортніше. Водії розповідають, що до переваг нового громадського транспорту відносять нижчий рівень шуму, хороші обігрівачі в салоні, в кабіні. Таким чином, набагато зручніше та комфортніше для пасажирів та водіїв.

Нагадаємо, попередня партія тролейбусів від білоруського виробника приїхала на початку літа, 19 червня до Житомира. Це були перші білоруські тролейбуси. Одразу була відмічена якісна різниця від рухомого стану нашого міста.

Тролейбуси характеризуються підвищеним комфортом, низькою підлогою. Вони обладнані відкидним трапом. Таким чином, інвалідна коляска, або ж дитина в колясці зможе легко заїхати. Сучасний транспорт оснащений бортовим комп’ютером, завдяки чому можна буде набагато легше здійснювати всю діагностику. Тролейбуси стануть більш зручними в обслуговуванні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.