Субота, 25 Травня, 2024

У Житомирі хочуть відремонтувати аварійну будівлю гімназії №23

У Житомирі проведуть капітальний ремонт старого корпусу гуманітарної гімназії №23. Таке рішення було прийнято 28 вересня на сесії міської ради. 

Далі розкаже “Місто майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Що вирішували на сесії

Як повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов, орієнтовно ремонтні роботи будуть коштувати 15 мільйонів гривень. Він розповів, що до цього депутатський корпус виділив 1,5 мільйони гривень на те, щоб замінити поперечні балки аварійного корпусу, але під час робіт було виявлено, що потрібен додатковий ремонт. 

За словами Глазунова, виявилося, що потрібні додаткові види ремонтних робіт. Їх приблизний кошторис – 15 мільйонів гривень. В ці роботи входять: опалення, освітлення, оздоблення поверхів, вентиляція тощо. 

 Після цієї інформації, деякі депутати запитали, чи є доцільність в ремонті старої будівлі школи або його легше знести. Депутат Гуртовенко зазначив, що дешевше побудувати новий об’єкт. Також він спитав, який стан фасаду гімназії і чи досліджувався він. 

Глазунов розповів, що питання досліджувалося, є відповідний висновок, за яким будівля гімназії визнана аварійною. Щоб зробити повний капітальний ремонт треба п’ятдесят мільйонів. Сесія винесла кошти на ПКД на те, щоб побудувати новий корпус з іншого боку, на сьогоднішній день проект було розроблено, але чекають гроші з державного бюджету на новий корпус. 

У свою чергу депутат Олександр Черняхович зазначив, що цей будинок є архітектурною пам’яткою, тому його зносити не можна. Він розповів, що вони займались цим питання ще шість місяців тому. Ця будівля є культурною пам’яткою Житомира, саме тому потрібні роботи з реконструкції. Черняхович говорить, що якщо там можна зараз зробити школу, то її там треба робити, але гроші виділити на ремонтні роботи всередині. Коли робили проектну документацію, працювали будівельники, був зроблений весь демонтаж, то зараз вже видно, що там саме потрібно зробити та який саме проект потрібен, тому що дах впав тільки на другому поверсі, і в тому проекті вказаний тільки другий поверх, а наразі потрібно робити всі інші потрібні роботи. 

Після обговорення, депутатський корпус міської ради підтримав рішення провести ремонт старого корпусу гімназії №23.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.