Субота, 25 Травня, 2024

У Житомирі почали демонтувати «Панчішну фабрику». Як зміниться мікрорайон?

7 жовтня на території одного з найбільших підприємств міста почалися роботи з демонтажу. Як повідомляє «Перший Житомирський», станом на 12 жовтня, за допомогою спецтехніки, розібрали декілька невеликих господарських будівель та продовжують демонтаж одного з головних приміщень. Нагадаємо, через збиткове виробництво та борги за оренду, підприємство продали, а на його місці планують побудувати торговельний центр. Окрім того, за колишньою «Панчішною фабрикою» збудують житловий комплекс. Далі на zhytomyr-future.

«У 2021 році територія Панчішної фабрики, величиною 8,6 га, була продана компанії “Епіцентр”. На її місці буде великий торговельний комплекс. Окрім того, фірма придбала не лише земельну ділянку, а й саму фабрику, разом з торговою маркою “Легка хода”. Саме виробництво планують перенести в інше місце в Житомирі. Паралельно з цим, нові власники – родина Герегів, частину земельної ділянки продадуть під інші цілі, наприклад, будівництво житлових будинків чи цілого мікрорайону», – розповів політолог Володимир Піньковський. 

Житловий комплекс

За майбутнім «Епіцентром» вже підготували будівельний майданчик, ведуть підготовчі роботи, частина з яких — це вирубка близько 80 дерев та кущів, а також зводять тимчасові підсобні приміщення. Багатоповерхівку ЖК «Житомир молодіжний» будують за адресою вул. Богунська, 37. За картою Держгеокадастру, земельна ділянка площею 0,85 га призначена під будівництво багатоквартирного житлового будинку та, наразі, перебуває в комунальній власності.

Замовником детального плану території виступає департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, розробником ДПТ для розміщення багатоквартирного будинку є ТОВ «Сервісний центр нерухомості», а фінансуванням розроблення ДПТ займається  ЖК «Грін-Таун». Обслуговуючий кооператив ЖК «Грін-Таун» зареєстрований у 2020 році, згідно з даними YouControl. Одним із засновників є Олександр Малькут, який будує ЖК «Олімпійський» у Житомирі.

Згідно з проєктним планом, на території, крім дев’ятиповерхівки, побудують ігровий майданчик для дітей, майданчики для відпочинку та занять спортом, а також паркову на 132 паркомісця та велостоянку. Багатоповерхівка, яка складатиметься з трьох секцій, розрахована на 171 квартиру: 99 однокімнатних, 63 двокімнатних та 9 трикімнатних квартир відповідно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.