Неділя, 16 Червня, 2024

У Житомирі розпочали ремонтувати головну каналізаційну станцію міста

У Житомирі розпочались ремонтні роботи на головній каналізаційній станції, термін експлуатації якої становить вже близько 45 років. На реконструкцію Житомиру надала кошти Республіка Словенія, сума становить 2,8 мільйони євро. Далі розкаже “Житомир майбутнього”

Таку інформацію повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук житомирський мер Сергій Сухомлин. Зокрема, він пише, що ця станція забезпечує роботу всіх стоків каналізації Житомира. Коли він був депутатом Житомирської міської ради, у 2006 році, був представлений проект ремонтних робіт на станції. Але тільки у цьому році місто може почати повномасштабні роботи. Для цього є потрібні дозволи та проект. 

Як розповів директор житомирського водоканалу Андрій Нікітін завдяки ремонту станції можна буде закрити майданчик №1, який розташований у межах міста, а також перемістити всі потужності на майданчик №2, який знаходиться у промисловій зоні. 

Серед завдань для підрядника найважчим є те, що при ремонтних роботах станція буде працювати цілодобово та сім днів на тиждень. 

Зазначимо, що у Житомирі продовжують масштабну реконструкцію каналізаційної системи. Реконструкцією займається словенська компанія “Esotech”. Як повідомляють на водоканалі, на роботах задіяно більше сотні працівників. На каналізаційних спорудах побудували фундамент та змонтувати металевий каркас для будівлі зневоднення осаду. Також були побудовані резервуари для первинного та надлишкового мулу. Також буде побудовано гравітаційний мулоущільнювач та будівлі решіток. Зараз демонтують старе насосне обладнання, що знаходиться у машинному залі станції очищення води. Його замінять на нове, що дасть можливість забезпечити надійність роботи з водопостачання, а також це суттєво зменшить споживання електрики та виникнення аварій. 


Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.