Субота, 25 Травня, 2024

В Житомирі нарешті відкриють новий маршрут: тролейбуси на Мальованку

Житомиряни зможуть добиратися до мікрорайону Мальованка тролейбусом, адже в цьому році побудують нову тролейбусну лінію. Незважаючи на те, що ця обіцянка не раз звучала, але цього разу все має вийти. Деталями події поділиться Житомир Майбутнього.

Що включає проєкт побудови

26 січня 2021 року відбулося підписання контракту, термін реалізації зобов’язань забудовника – 224 дні. Це означає, що вже цього року житомиряни зможуть дібратися до мікрорайону Мальованка за допомогою громадського транспорту. Саме такою інформацією поділилася пресслужба міської ради.

Сергій Сухомлин розповів містянам, що включає комплексний проєкт. Варто відмітити, що завдяки роботі, підтримці ЄБРР такий проєкт є можливим. Будівництво обійдеться місту в 1 мільйон 569 тисяч євро.

Нагадаємо, проєкт із закупівлі нових тролейбусів теж успішно завершується. ТТУ залишилося отримати в лютому 2021 року 49 нових тролейбусів згідно з контрактом та ще 1 безкоштовно (завдяки економії по тендеру).

Схема руху нової тролейбусної лінії

За попередніми даними, тролейбуси на Мальованку мають рухатися від центру (по вул. Леха Качинського та вул. Чуднівській), біля магазину «Океан» тролейбус поверне на вул. Героїв Пожежних. Далі тролейбусна лінія рухатиметься до кінцевої зупинки «Крок», після чого поверне на розворотне кільце.

Нагадаємо, раніше чимало суперечок було навколо заїзних карманів для тролейбусів, котрі прямуватимуть на Мальованку. Окрім цього, окремим питанням була організація руху по вул. Героїв Пожежних. Мова йде про локалізацію зупинок, організацію додаткових пішохідних переходів, розворот тролейбуса, виїзд з прилеглих вулиць.

Це хороша новина для містян. Сергій Сухомлин поділився, що за декілька років вдалося збудувати тролейбусні лінії на вул. Промислову та вул. Малікова, але на цьому міська рада не збирається зупинятися. Електротранспортну інфраструктуру міста, за словами мера, варто продовжувати розвивати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.