Субота, 25 Травня, 2024

Яких приватних маршруток Житомира досі нема в Дозорі. Коли ситуація зміниться

Містяни мали б станом на 1 лютого 2021 року відслідковувати весь громадський транспорт (приватних перевізників в тому числі) в онлайн-додатку Dozor. Натомість не всі маршрути відслідковуються, деталями поділиться Житомир Майбутнього.

Коли ситуація зміниться

Приватні маршрутки №8, №23, №25, №26, №37 не відслідковуються в системі. Дані маршрути не увійшли до системи (4 різних перевізники). Костянтин Підпокровний прокоментував ситуацію, зазначивши, що з 200 одиниць техніки, 140 мають відповідне обладнання. До кінця лютого, за його словами, ситуація зміниться, адже всі перевізники встановлять GPS-трекери.

Костянтин Підпокровний додав, що перевізникам дали ще час до кінця лютого. Проблема полягає в придбанні обладнання, котрого по факту немає.

Покарання за відсутність GPS-трекерів

Варто відмітити, що міська рада не має ніяких важелів впливу на перевізників. Про обов’язкове встановлення трекерів міська рада зможе говорити лише після проведення конкурсу. Костянтин Підпокровний в розмові з Житомир Інфо повідомив, що фінансових санкцій, або ж обмежень немає. Якщо, наприклад, розірвати договір з перевізником, тоді постає запитання, хто ж його замінить.

Оплата по NFC або телефоном

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради пояснив, яка наразі ситуація з розрахунком за проїзд у громадському транспорті. Міська рада змушена була припинити оплату по NFC або за допомогою телефону, адже були зловживання. Мова йде про прив’язку банківської карти на термін поїздки, а далі її відв’язка. Молодь досить часто цим користувалася, адже технічно це просто зробити. Втрати складали 15-20 тис. грн. щомісяця.

Костянтин Підпокровний запевнив, що до кінця місяця мають включити функцію розрахунку за допомогою NFC.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.