Середа, 22 Травня, 2024

Житомиряни знову зможуть відстежувати транспорт

З 1 лютого 2021 року громадський транспорт Житомира повинні були повністю перевести на систему Dozor, щоб пасажири мали доступ до відстеження за допомогою додатків або електронних табло. Але цього не сталося, а вирішення проблеми розпочалося лише 12 жовтня. Далі на zhytomyr-future

Завдяки системі DOZOR відкривається доступ до наступних дій: 

  • відстеження реального місцезнаходження транспорту на карті; 
  • можливість контролю швидкості руху; 
  • відслідковування кількості та тривалості запинок; 
  • отримання інформації про залишок пального. 

Тобто система дійсно є важливою, тому що завдяки ній можна контролювати усі несанкціоновані дії та простої. В зв’язку з цим, ситуація з відсутністю обладнання для встановлення програмного забезпечення – це не просто незручність, а відсутність гаранту власної  безпеки та комфорту для пасажирів.  

На початку зими 2021 більша частина транспорту не була обладнана GPS-трекерами взагалі. Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний пояснив це тим, що ставити умови про обов’язкову наявність GPS-трекерів можна лише після проведення конкурсів, а без цього жодного впливу на роботу перевізників немає. Він пояснив, що конкурсна процедура триває близько місяця, тому вже на початку весни мав відбутися перехід на нові договори. 

На цей час більшість маршруток обладнали GPS-трекерами, а саме – 120 зі 160 одиниць. 

Тепер усі вони будуть доступні у системі Dozor та переміщення Житомиром можна буде спостерігати. Наразі повністю відстежуються ті маршрути, що обслуговує ТТУ, зокрема, №23 та №33, а також можна слідкувати за курсуванням №1, №3, №4 та №5. Показник встановлення трекерів дорівнює 80-90%, а найменший він у автівках перевізника ООО «САВ-ТРАНС».  

Перевізники мають ще 3-4 дні на те, щоб встановити у маршрутках GPS-трекери.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.