Субота, 20 Квітня, 2024

Коли завершать реставрацію житомирського магістрату

Максим Обшта відповів на запитання, коли ж завершаться роботи по реконструкції будівлі житомирського магістрату. Нагадаємо, в будівлі на Замковій горі планують створити музей природи та історії. Через недостатнє фінансування, роботи по реставрації завершаться лише наприкінці 2021 року. Деталями поділиться Zhytomyr-future.

Вартість робіт

Максим Обшта зазначає, що причиною недостатнього, зменшеного фінансування є пандемія. Роботи, пов’язані з ремонтом та реставрацією фінансуються з обласного та державного бюджетів. Наприкінці 2021 року, як зазначає Максим Обшта, ці роботи будуть виконані в повному об’ємі. Зазначимо, що кошторисна вартість дорівнює 23 мільйонам гривень. В 2019 році передбачили 10 мільйонів гривень, але зменшено до 5 мільйонів гривень.

Директор департаменту зазначає, що наразі підрядник завершує профінансовані роботи. Все інше переноситься на наступний рік. Мова йде про:

  • благоустрій території навколо магістрату;
  • гідрозахисні та водозахисні роботи.

Ремонтно-реставраційні роботи

Підрядник під час проведення робіт виявив, що в проєкті не передбачено встановлення підвіконь. Також відсутні відмітки про обшивку стелі вогнетривким гіпсокартоном. Саме тому будуть внесені до проєкту зміни. Ремонтно-реставраційні роботи потребують додаткового виділення коштів.

Територію колишнього магістрату також облагороджують. Фасад вже фарбують в зелений колір. Якщо говорити про вже виконану роботу, то підрядник замінив перекриття між першим, другим поверхами. Проведено електрику та обшито стіни гіпсокартоном, поверхню вже починають шпаклювати.

Варто відмітити, що в музеї передбачене встановлення сучасної системи вентиляції, опалювальний пункт. Завдяки цьому, можна буде регулювати температуру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.