Середа, 22 Травня, 2024

В Житомирі з’явиться ще один «Епіцентр»

Частину приміщення Панчішної фабрики уже знесли. Стало відомо, що будівлю продали компанії «Епіцентр». Детальніше про подальшу долю підприємства, на котрому більше 80 років виготовляли шкарпетки, розповість Житомир Майбутнього.

Продаж «Епіцентру»

Ще на початку березня цього року ширилися чутки стосовно продажу фабрики. Трохи згодом, як зазначає Житомир Інфо, ці чутки підтвердили. Керівництво ПрАТ «Екотекстиль» зазначило, що підприємство та приміщення продають окремо.

Демонтажні роботи почалися, станом на 18 жовтня залишився лише головний цех та адміністративна частина будівлі. Там, де були розташовані допоміжні цехи – пустир. Власником підприємства став ТОВ «Епіцентр К».

Земельна ділянка площею 7,3 га дозволяє звести гіпермаркет. ТОВ «Епіцентр К» замовив детальний план території. Проєктом передбачена парковка на 760 місць.

Варто додати, що до 8 грудня цього року житомиряни можуть надіслати пропозиції, чи зауваження у письмовому вигляді на електронну адресу [email protected]. Тож кожний житомирянин ще має час висловитися, а 8 грудня відбудуться громадські слухання о 11:00 в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Тож окрім «Епіцентру» на вулиці Київське шосе 4/2, вірогідніше всього скоро «виросте» ще один гіпермаркет. Місцеві ЗМІ раніше зазначали, що на викупленій ділянці планують ще й умістити окрім нового торгового об’єкта кілька житлових багатоповерхівок.  

Реалізація проєкту можлива за три – сім років, проходитиме у два етапи.

А як же Панчішна фабрика?

Житомирян цікавить, яка ж подальша доля Панчішної фабрики, котру відкрили ще в 1935 році. Це бренд міста, житомирські шкарпетки відомі на території України, та навіть за її межами.  Відомо, що тепер підприємство переїхало в будівлю колишньої музичної фабрики, котре розташоване по вулиці Жуйка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.