Вівторок, 16 Липня, 2024

Посеред одного з житомирських дворів планують звести багатоповерхівку: місцеві мешканці проти

У Житомирі у дворі між будинками 25, 27, 33 та 35, що знаходяться на вулиці Героїв Десантників, хочуть звести будівлю нового житлового комплексу. Місцеві жителі переконують – будувати тут не можна.

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на СК1

Житомиряни розповідають, що всі навколишні будинки збудовані на плавунах і повільно сповзають у прірву. Мешканці будинків говорять, що вік будинків вже більше тридцяти років і просідання пристуне та йдуть тріщини на стінах. Будівництво нового житлового комплексу поряд буде небезпечним для людей, які вже тут живуть. 

Вже чверть століття Михайло Колодій живе на вулиці Героїв Десантників, він говорить, що за цей час відстань між багатоповерховим будинком та річкою скоротилась з тридцяти до вісімнадцяти метрів. Він переконаний, що якщо побудують новий комплекс, то це зруйнує старі будинки. 

Чотири роки тому, місцеві мешканці звертались до мерії для того, щоб укріпити берег, щоб унеможливити зсув грунту. Тоді влада міста змушена була відмовити через відсутність фінансування. Лише проектні документи оцінювали приблизно двісті тисяч гривень. 

Місцевих спробувала підрядна організація, обіцяючи, що не будуть починати роботи до 21 грудня. На цей день запланована зустріч у мерії. Також говорили про те, що будуть організовані громадські слухання, щоб врегулювати всі проблемні питання з новобудовою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.