Середа, 22 Травня, 2024

Щоб відремонтувати у Житомирі зношені трамвайні колії, потрібно 10 мільйонів гривень

У Житомирі, для того, щоб відремонтувати зношені трамвайні колії та трамваї, треба не менше десяти мільйонів гривень. Таку інформацію повідомив директор Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Андрій Нечуйвітер.

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на “Суспільне“.

За словами директора, настав час, коли в Житомирі потрібно відремонтувати всі трамвайні колії. Каже, що вони вже й перевертали рельси і переставляли їх, в тих місцях де вони зношувались. Рельса довжиною дванадцять метрів коштує приблизно 50 тисяч гривень, а їх треба міняти всі. Це не один рік. Рухомий склад знаходиться у пристойному стані, крім того, що є деталь як бандаж, їх потрібно на дев’ять одиниць трамваїв. 

“Дотації ми отримуємо на підприємство на весь електротранспорт. Дотації на трамвай підуть більші ніж на тролейбус”, – зазначив Нечуйвітер

У свою чергу, заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, що на 2021 рік для ТТУ заплановано виділити з бюджету міста 136 мільйонів гривень. Він говорить, що трамвай є невід’ємною частиною трамвайно-тролейбусного управління. Мерія щороку надає фінансування комунальному підприємству. Сума складається з різниці між виручкою та витратами по факту, що несе КП. На сьогоднішній день піднімається питання про ремонт колій та вагонів, щоб розуміти, в якому стані житомирські трамваї. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.