Четвер, 18 Квітня, 2024

У Житомирі не будуть ставити новорічну ялинку, а прикрасять ту, яка росте на Михайлівській

16 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, на якому було розглянуто план новорічних заходів. Також були внесені певні корективи. Новорічна ялинка буде урочисто запалена 19 грудня о 17 годині на центральній пішохідній вулиці міста – Михайлівській. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Які заходи плануються на новорічні свята

Також в цей день з 12 до 18 години Житомиром буде курсувати експрес-автобус зі Святим Миколаєм. Розкладу руху автобусу повідомлять пізніше. 

За словами начальниці управління культури Ілони Колодій, загалом не планувалась святкова програма, ярмарки та гуляння. Всі заходи заплановано провести при суворому дотриманні карантинних вимог. У цьому році головну ялинку міста не будуть виставляти, а буде прикрашатись ялинка, яка росте в центральній частині вулиці Михайлівської. Не дивлячись на дуже важкий рік, мерія хоче подарувати гарний настрій житомирський дітям. Для цього вулицями міста буде їздити експрес-автівка з героями казок. Вони будуть курсувати вулицями Житомира та вітати жителів обласного центру. Також вони будуть відвідувати мікрорайони міста. 

Членами виконкому було запропоновано внести зміни до програми 24 грудня, а саме перенести заплановані заходи на 25 грудня. Таким чином, в цей день з 14 до 16 години з балкона мерії житомирян будуть вітати казкові герої. Також, з 17 до 18 години будуть ходити центральними вулицями колядники. 

А ось традиційної новорічної ночі цього року не планується. Колодій зазначила, що 25 грудня заплановано запустити музичний трамвайчик з музичними героями. 31 грудня з 20-00 по 01-00 буде працювати музичний супровід біля новорічної ялинки, тобто просто буде грати музика. Крім цього з 19 по 31 грудня буде працювати тематична фотозона. Колодій говорить, що хочуть встановити на одній локації різдвяну фотозону “Диво-куля”, а також на Різдво буде встановлено вертеп. 

Зазначимо, що новорічні дерева не будуть встановлювати також такі українські міста як Вінниця, Запоріжжя, Кривий Ріг, Рівне тощо. В Житомирі в минулому році встановлювали 17-метрову блакитну ялинку, яку прикрасили понад вісімсот іграшок, тридцять декоративних прикрас, приблизно один кілометрів різнобарвних гирлянд.

Нагадаємо, що в Житомирській області було вирощено до Новорічних свят 400 тисяч сосен та ялинок. Вони були вирощені на спеціально для цього створених плантаціях. Таким чином, саме таку кількість новорічних дерев будуть реалізовувати державні лісові господарства області у цьому році.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.