Вівторок, 16 Липня, 2024

У Житомирі ввели в експлуатацію нову ділянку водопроводу довжиною 6 км

У Житомирі була введена в експлуатацію нова ділянка магістрального трубопроводу, що має довжину 6 кілометрів. Таку інформацію оприлюднив 4 листопада житомирський водоканал. Далі розкаже “Місто майбутнього”

На підприємстві розповідають, що вони довго чекали цього дня, коли змогли ввести в експлуатацію новостворену ділянку, що відноситься до південного магістрального водопроводу Житомира та має довжину шість кілометрів. Це дозволяє підприємству скоротити витрати води та подавати воду з постійно високим тиском. 

Після закінчення робіт з реконструкції водопроводу комунальне підприємство зможе заощаджувати десять тисяч кубічних метрів води на добу. Також, починаючи з 4 листопада в будинках житомирян повинен покращитися напір води. За словами директора водоканалу Андрія Нікітіна, цілий рік тривала реконструкція шести кілометрів водопроводу та трьох дюкерних переходів під річкою Тетерів. Тепер стале водопостачання з нормальним тиском може бути доступне для мешканців та підприємств Нижньої Польової, промзони, Станишівки та Зарічан. Нікітін зазначає, що був виконаний дуже великий об’єм робіт, наймасштабніший за останні двадцять п’ять років. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.