Субота, 25 Травня, 2024

Здача скейт-парку в Житомирі переноситься, – радник мера

Підрядник, який виконує роботи з будівництва скейт-парку у Житомирі на Новому бульварі, повинен усунути недоліки та перекласти покриття на ньому. Радник міського голови Житомира Олександр Черняхович прокоментував ситуацію так, що приймати роботи не планують. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Коментар радника мера

За словами Черняховича, об’єкт поки здавати не будуть, тобто його не будуть приймати. Їх не влаштовує як зроблений верхній шар покриття майданчика. На сьогоднішній день претензію підрядній організації вже відправили. Підрядник з цією претензією погодився та має надати варіанти усунення цієї проблеми. Черняхович зазначає, що підрядник аргументує це погодними умовами, але всі ці ризики були закладені у договір і це відповідальність підрядної фірми. Якщо сьогодні погода не відповідає проведенню робіт, то потрібно зачекати нормальних погодних умов і переробити все, щоб було добре. 

“Тому що нам потрібна якість, а не те, як воно зараз вийшло”, – сказав Черняхович.

Радник міського голови розповідає, що поки у мерії ще не знають, які точно конструкції будуть розміщені на території скейт-парку. Зараз є декілька пропозицій від фірм, які можуть надати багаторічну гарантію на свої вироби. Він каже, що в середу відбудеться засідання робочої групи з питання цих конструкцій, які будуть розміщені на цьому майданчику. Пропозиції є від 3-4 компаній. Пропозиції різні, тому потрібно буде вирішити з якої з компаній заключати договір. Наразі є три фірми, що займаються виконанням таких робіт. Одна з них відкривала скейт-парк у Черкасах, їх представники показували, а представники мерії їздили до них і дивились. Пропозиції по конструкціям є дві: перша з фанери, але тієї, яка буде оброблена спеціальними розчинами, що дає гарантію міцності. Друга трохи дорожча, але її ще розглядають: це конструкція з полімерів. В основі там теж фанера, а на неї наносять полімерні матеріали. Цей варіант буде теж розглядатись, але все одно будуть дивитись по грошах. 

Зазначимо, що у травні цього року міський голова Житомира Сергій Сухомлин розповідав, що мерія знайшла місце, де буде побудовано скейт-парк. Попередньо його планували розмістити біля поліцейського відділення на Новому бульварі. У серпні того ж року радник мера Олександр Черняхович продемонстрував проект майбутнього скейт-парку в Житомирі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.