Середа, 22 Травня, 2024

У Житомирі зробили капітальний ремонт частини вулиці Київської, а займуться усуванням недоліків

У Житомирі був закінчений капремонт частини центральної вулиці Київської. Ремонтні роботи були закінчені раніше встановленого терміну, але на деяких ділянках дороги є недоліки. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Що кажуть у мерії

За словами заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука, 10 листопада представники підрядника мали зустрітись із замовником ремонтних робіт, а саме з представниками департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. На сьогоднішній день технічний нагляд виявив ряд недоліків. Шевчук говорить, що йому відомо про те, що в ОДА відбулася нарада по цьому питанню. Недоліки виявлені технічним наглядом будуть обговорювати з підрядником. Одним з недоліків є просадка люків у певних місцях, а також відсоток нерівностей на дорозі. Є питання і по перехрестю вулиць Покровської та Київської. 

Заступник мера розповідає, що підрядник, що займався виконанням робіт, має вирішити разом із замовником як рухатись далі. По термінам все добре, тому треба почекати, коли роботу приймуть. Тому до цього часу на Київській не будуть наносити дорожню розмітку. Але коли розмітка буде, то на оновленій ділянці вулиці нанесуть велосипедні смуги. 

Шевчук зазначив, що розмітка буде робитись відповідно до існуючого проекту, в якому вказано, що захисна смуга має бути з обох сторін розміром біля одного метра. Наносити розмітку мають не раніше ніж через два тижні, бо об’єкт ще не прийняли та не визначились із недоліками та загальною якістю виконання ремонту. Тобто наносити розмітку будуть лише тоді, коли буде повністю прийнята дорога. 

Крім того, підрядна фірма має усунути сліди бітуму, що залишили на тротуарній плитці на центральних вулицях міста. Заступник міського голови зазначив, що по всіх існуючих недоліках спілкування йде напряму представниками департаменту регіонального розвитку та директором Хоменко Інною Вікторівною. Про бітум, що рознісся перед нанесенням асфальтного покриття, Шевчук говорить, що підрядник пообіцяв, що вони його відмиють. На зустрічі з технічним наглядом, про це додатково було зауважено. Підрядник має усунути всі недоліки, у тому числі і сліди бітума на плитці. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.