Середа, 22 Травня, 2024

“Велике будівництво”: у Житомирській області асфальт дав тріщині відразу після ремонту

У Новоград-Волинському підрядна організація за власні кошти буде перероблювати дорогу по вулиці Соборності, яку відремонтувала кілька тижнів тому. Ремонт вулиці роблять у рамках програми “Велике будівництво”.

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на  “Суспільне“.

Яка ситуація з укладанням асфальту

Після того, як зробили ремонт дороги, на асфальті з’явились тріщини та горби. За словами директора обласного департаменту регіонального розвитку Інни Хоменко, технічний нагляд призупинив всі роботи, були вказані недоліки та встановлені терміни їх усунення. Зараз триває процес усунення цих недоліків. Після того, як їх усунуть, технагляд ще раз проведе обстеження. Наразі там відфрезерували дві тисячі квадратних метрів асфальту та усунення недоліків відбувається за рахунок підрядника. 

Загальна вартість робіт складає тридцять мільйонів гривень. У місцевій мерії кажуть, що не впливають на хід ремонтних робіт, тому що їх замовляла обласна державна адміністрація. Мерія тільки може описати недоліки і відправити в Житомир. 

Начальник управління житлово-комунального господарства Новоград-Волинської міської ради Олександр Богданчук розповідає, що це виникло через те, що вийшла з ладу віброплита в асфальтоукладнику, тому пішов збій підігріву і утворилась пористість. Люки каналізації підняли не на рівень, а також після укладання другого шару асфальту виявили пористість покриття та стики.  

За словами експерта у сфері транспорту Дмитра Ткачука, латати новий асфальт шматками – це не є капітальним ремонтом. В теорію зараз можна провести певні роботи, але це повинен бути асфальт іншого типу, із пластифікаторамиіз домішками, але Ткачук не впевнений, що хтось буде використовувати такі матеріали, бо це дорожче. 

“Латані штани ніколи новими не будуть – це вже усування наслідків, скоріш такий компромісний узгоджений варіант, як вийти з цієї ситуації, в якій опинилися. Точно це не є оптимальним і задовільним підходом до виконання робіт”, – каже Ткачук.

Нагадаємо, що приблизна ситуація була і в Житомирі, коли на вулиці Київській після ремонту були виявлені недоліки. Підрядна організація зробила ремонт раніше встановленого терміну, але на певних ділянках вулиці роботи були виконанені неякісно, тому підрядник має усунути недоліки. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.