Четвер, 18 Квітня, 2024

Український автодор шукає нового підрядника, щоб завершити ремонт житомирської об’їзної

Укравтодор має оголосити новий тендерний аукціон на роботи з реконструкції північної об’їзної дороги Житомира (автошлях М-06). Таку інформацію оприлюднили в держагенстві. Дал розкаже “Житомир майбутнього”

За інформацією Укравтодору, для того, щоб захистити свої права, вони використали безумовну банківську гарантію, яку надала підрядна організація на суму 8 460 781,87 євро. Суму перерахував банк-емітент на рахунок Укравтодору, її використають для того, щоб побудувати обхід міста Житомира. Коли будуть закінчені всі юридичні процедури, буде визначено обсяги робіт, які потрібно виправити та закінчити, тоді оголосять новий тендер на ремонтні роботи з реконструкції обходу Житомира. 

З 30 жовтня ділянку автомобільної дороги передали експлуатаційному відділенню Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Для того, щоб забезпечити безпечний рух транспорту по окремим ділянкам:

  • влаштували вирівнюючий шар, зробили основу з щебенево-піщаної суміші, а також було влаштовано нижній шар покриття з крупнозернистого асфальтобетону; 
  • нанесли тимчасову розмітку;
  • укріпили узбіччя та розподільну смугу асфальтогранулятом.

Зазначимо, що Укравтодором було розірвано контракт з компанією з КНР, що займалась виконанням робіт на північному обході Житомира. Основними причинами розірвання контракту були  неготовність здати роботу у визначені строки та недоліки під час будівництва. 

Нагадаємо, що у Житомирі закінчили капітальний ремонт частини вулиці Київської. Ремонт закінчили завчасно ніж був встановлений термін, але у певних місцях були виявлені недоліки. Також, підрядник повинен усунути сліди бітуму на тротуарі, що залишився після робіт на тротуарній плитці.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.