Субота, 25 Травня, 2024

Залізничне сполучення Житомир-Новоград-Волинський

Заступник міністра фінансів Олександр Кава розповів про планування закладення в державному бюджеті коштів на важливі інфраструктурні проєкти. Вони стосуються залізничних пасажирських перевезень. Деталями про перспективний напрямок Житомир-Новоград-Волинський розповість Zhytomyr-future.

Електрифікація ділянки

Олександр Кава повідомив, що один з можливих проєктів, котрий прагнуть реалізувати, це електрифікація ділянки Житомир-Новоград-Волинський. Він розповів в інтерв’ю, що наразі дібратися до міста, де проживає майже 300 000 людей можна лише двома пасажирськими поїздами. Тобто житомиряни позбавлені можливості використати пряме залізничне сполучення до більшості регіонів України.

Дійсно, жителі Житомира можуть доїхати пасажирським поїздом до Києва, Коростеня, Фастова, Бердичіва. Було б чудово, якби з’явився новий напрямок – прямий пасажирський поїзд Житомир-Новоград-Волинський.

Заступник міністра фінансів зізнається, що при вдалій електрифікації даного напрямку, через Житомир буде направлятися додатково близько 10 пар щоденних поїздів. Житомиряни завдяки цьому отримають залізничне сполучення з 19 обласними центрами України, причому кожного дня.

Інші сполучення

Олександр Кава поділився, що гроші з державного бюджету мають виділити ще на два важливих інфраструктурних проєкта, направлених на розвиток залізнично-пасажирських перевезень.

Важливим проєктом є електрифікація та модернізація ділянки залізничної дороги від станції імені Т. Шевченка в місто Черкаси.

Наступним проєктом є електрифікація залізничної дороги у Васильків. За словами заступника міністра фінансів близько 10000-12000 осіб кожного дня їздять на роботу в Київ, завдяки залізничній дорозі буде розвантажена дорога на в’їзд до столиці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.