Субота, 25 Травня, 2024

У Житомирі будують скейтпарк на Новому бульварі

У Житомирі продовжують будувати скейтпарк на Новому бульварі. Незабаром молодь, яка полюбляє кататися на скейтбордах, самокатах та роликах, зможе це робити на спеціально для цього призначеному просторі. Таку інформацію повідомляють у Житомирській міській раді.

Далі розкаже “Житомир майбутнього”

За інформацією Управління капітального будівництва міськради, будівництво нового майданчика для скейтерів знаходиться на етапі сімдесят відсотків готовності. Спеціально облаштований простір буде безпечним для всіх поціновувачів екстремальних видів спорту, тому що його обладнають за всіма потрібними правилами. Щоб молодь могла активно проводити своє дозвілля, на території 850 квадратних метрів, облаштовують майданчик, який має бетонне покриття. Вже підготовлена основа для монтування спортивного обладнання, проведені лінії освітлення, а також виготовляють металеві конструкції для огорожі території скейтпарку. 

Також, за проектом передбачається озеленити територію, яка займає площу 640 квадратних метрів. Роботами з будівництва займається підрядник ТОВ “Будівельна Компанія Люксбудквартал”. Проект має загальну вартість 1 625 527 гривень. 

Зазначимо, що рішення про будівництво скейтпарку на Новому бульварі прийняв депутатський корпус міської ради у вересні 2020 року. 

Нагадаємо, що у Житомирі розпочато реконструкцію головної каналізаційної станції міста. Її термін експлуатації становить сорок п’ять років. На реконструкцію об’єкту Житомир отримав кошти від Республіки Словенія, а саме 2,8 мільйони євро. Про початок ремонтних робіт повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. У своєму дописі він зазначає, що ця станція має забезпечувати роботу всіх стоків каналізації міста. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.