Субота, 18 Травня, 2024

У Житомирі роботи з реконструкції набережної виконані на 70 відсотків

На житомирській набережній, що розташована у парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна, підрядна організація продовжує оздоблювати човнову станцію та облаштовувати територію біля неї. 

Далі розкаже “Житомир майбутнього” з посиланням на Житомир.info

Як повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов, реконструкція виконана на сімдесят відсотків, ще потрібно покрити бруківкою центральну алею. За договором, ремонтні роботи мають завершити до кінця року, але підрядник пообіцяв, що до 1 жовтня встигнуть, але реконструкція ще триває. Глазунов каже, що боргів перед виконавцем робіт немає, а навіть є авансові платежі на те, щоб закупити будівельні матеріали, тобто іншими словами матеріали для проведення робіт є. Говорить, що очікують другий транш, а саме кошти від ДФРР та Секторальної бюджетної підтримки Європейського союзу. Це приблизно дев’ять мільйонів гривень, їх очікують в цьому році. З бюджету міста було закладено десять відсотків, ця сума майже сплачена. 

За словами начальника управління, на початку року виділявся аванс на те, щоб закупити плитку. Плитка була закуплена, а також проведений монтаж ліхтарів. Лавки теж були закуплені, але їх не монтують, бо підуть люди, а їм не хотілося б скупчення людей, поки майданчик для відпочинку не буде офіційно відкритий. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.