Субота, 20 Квітня, 2024

Страйк житомирського транспорту – чого чекати

2 жовтня у Житомирі стало днем запуску нової автобусної мережі, новина про яку викликала неабиякий ажіотаж. Проте не встигли жителі міста примиритися з цим, назрів новий скандал. З самого початку у рейс не вийшла левина частка усього транспорту, через що почалися масові обурення у соц.мережах. Які причини цього та коли ситуація стабілізується? Далі на zhytomyr-future.

Загалом не їздило близько 50-и маршруток, тоді як багато маршрутів випустили тільки половину транспортних засобів, а 44 не функціонує взагалі.  

За словами начальника управління транспорту і зв’язку ЖМР Костянтина Підпокровного, причиною стало подорожчання метану вдвічі. 

Також він наголосив, що проблема зачепила не тільки Житомирську, а й інші області, тому близько половини автобусів в багатьох обласних центрах не вийшли, бо також використовують метан. 

Цими вихідними ситуацію намагалися частково стабілізувати, переводячи транспортні засоби на інші види палива, але їх кількості все одно не вистачає. Тому з початку тижня кількість скарг на погане курсування житомирського транспорту та плутанину, спричинену новими схемами руху, у соцмережах тільки збільшилася.  

Костянтин Підпокровний наголосив, що на вирішення проблеми є декілька днів. Але чи справді все вирішиться доволі скоро – невідомо. Наразі спостерігаються проблеми з курсуванням маршрутів №5, 8, 18, 19, 30. 33. А великі автобуси 3, 4, 10, 23, 25, 25а та 27 взагалі не вийшли, бо працюють на дизельному паливі. Через цю ситуацію усі розклади транспорту на табло та у додатках наразі недостовірні.  

Усі водії, що не вийшли на рейс можуть отримати акт про порушення, а якщо їх кількість буде 3-5, договір з ним розірвуть. Протягом кількох місяців ситуацію обіцяють моніторити і якщо порушення носитимуть регулярний характер, до маршрутників обіцяють вжити відповідних заходів.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.